ALKAPLAR İPLİK

ALKAPLAR İPLİK 2007 yılında ALTEKS BOYA ile entegre bir tesis olarak üretime başlamıştır. İşletmemiz çeşitli numaralar da ve çeşitli elyaflarla yüksek kalitede iplik üretimi yaparak müşterilerine çok sayıda seçenek sunmaktadır. Üretim hattımız pamuk başta olmak üzere polyester, viskon ve farklı karışımlı hammaddelerden 8/1 Ne'den 40/1 Ne'ye kadar kalınlıklarda open end ipliği üretimi yapmaktadır. İşletmemizde günümüzün en son teknolojisine sahip, RIETER marka  harman, şerit hazırlama ve ip eğirme makinalari vardır. Ayrıca işletmemizde aynı anda iki farklı karışımlı iplik üretme kapasitesine sahip iki ayrı hallaç birimi mevcuttur.

GRUP ŞİRKETLERİMİZDEN OLAN ALKAPLAR İPLİK PENYE COMPACT  TESİSİ, 2013 YILINDA ENTEGRE BİR TESİS OLARAK FAALİYETE GEÇMİŞTİR.

İŞLETMEMİZDE GÜNÜMÜZÜN SON TEKNOLOJİSİNE SAHİP TRUTZSCHLER HARMAN  VE AYNI GRUBA AİT OLARAK TEMİZLEME SİSTEMLERİ, RIETER PENYELEME MAKİNALARI,  ZINSER 351 IMPACT FX EĞİRME MAKİNALARI VE SCHLAFHORST X5 BOBİN MAKİNALARI MEVCUTTUR.

TOPLAM 15.200 İĞ VE AYLIK 300.000 KG İPLİK ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP OLAN ALKAPLAR İPLİK PENYE COMPACT TESİSİ, ALTEKS BOYA’NIN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE ÜRETİM YAPMAKTADIR.

ÜRETİM HATTIMIZ PAMUK BAŞTA OLMAK ÜZERE POLYESTER, VİSKON, MODAL VE FARKLI KARIŞIMLI ELYAFLARDAN PENYE COMPACT İPLİĞİ ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR.


Yazdır   e-Posta

Related Articles